פנג שואי

אירועים בטבעדגשי פנג שואי לאירועים בטבע


מבחינת תורת הפנג שואי, רצוי למצוא מקום מרווח מספיק שיוכל להכיל את כמות האורחים. יש לשים דגש על הכניסה לשטח, רחבה המתאימה לקבלת פנים מכובדת, מקום בו האנרגיה שמגיעה יכולה להתאסף ולהיבנות. שירותים ציבוריים? לא בכניסה ורצוי שיהיו מוסתרים מן הרחבה המרכזית.

באופן כללי רצוי לבחור שטח מוגן, עם גב טוב (גבעה, הר או מבנה ישן). נסו לרדת לפרטים הקטנים של האירוע מבחינת תאורה, קישוטים, לוח זמנים ובחירת המנות המדויקות. פנג שואי עוזר לנו להבין את המשמעות של כל צבע באירוע. מפיות כתומות יכולות לעודד שיחות מעניינות, צבע אדום ימריץ את האורחים, צבעים כחולים ירגיעו... הכל בהתאם לסוג האירוע.


אירוע בטבע – אלטרנטיבה טובה


אירועים בטבע הם התשובה האלטרנטיבית לכל אלו שמאסו באירועים הרגילים, המתקיימים באולמות סגורים או בגני אירועים. אירועים בטבע מאפשרים לנו להתחבר אל הטבע, להשיל מאיתנו את הצורך לבוא מחויטים ולמעשה מאפשרים לנו באמת ליהנות מהאירוע ומהאושר של היקרים לנו.


אירועים בטבע – בים


קיץ, שקיעות, ים...יש משהו יותר יפה מאשר הפקת חתונה בטבע הפתוח? והאמת, לא רק חתונה, יש להורים שלכם יום נישואין, מה יותר יפה מאשר לחגוג להם את זה בים? הים מאפשר לכולם ליהנות מהאירוע, מי שרוצה יכול להיכנס למים, מי שרוצה להשתזף או לשחק מטקות יכול לעשות כן ללא הפרעה ועוד.

הים מאפשר לכם לעשות אירוע בו כל אחד מהאורחים יכול למצוא את הפינה שלו. אירוע בים מצריך כמובן התארגנות מחדש והפקה לא קטנה של ציוד אולם התוצאה שווה את הכל. בסיום האירוע יכולים כל האורחים להתקבץ לארוחה על האש ביחד והרי לכם סיום נהדר לאירוע.


אירועים בטבע – ביער


היתרון הגדול באירוע המתקיים ביער או בחורשה הוא העובדה שלמקום יש אנרגיה אחרת מכל מה שחוויתם עד כה. אירועים ביער יכולים להיות מאופיינים במגוון רחב של קונספטים: ממסיבת טבע מוטרפת ועד למעגל תיפוף, פינות התחברות לנפש ועוד. היער מחבר אותנו לטבע בצורה הכי טבעית ומאפשר לנו להשיל את התחפושות ופשוט להינות ולזרום עם האנרגיה של המקום.

אין זה פלא שהרבה אירועים בטבע ממוקמים בחורשות ובמטעים. מצד אחד ביער אפשר לעשות קרחנה שלמה של מסיבת טבע מטורפת וממש לצד זה ניתן לעשות מעגלי אנרגיה, ג'אגלינג, קומזיץ ועוד. בצורה כזו כל האורחים של האירוע יוכלו להתחבר למה שמתאים להם ביותר.


אירועים בטבע – להיות מאורגנים


כאשר מדברים על אירועים בטבע מילת המפתח היא ארגון נכון ומוקדם. באירוע המתקיים בטבע להבדיל מאירוע המתקיים בן אירועים או באולם סגור, אין אפשרות להביא דברים מהרגע להרגע – במילים אחרות – כאשר מתכננים אירוע בטבע, גם אם מדברים על יומולדת בטבע - הכל חייב להיות מתוקתקת עד הפרט האחרון.

לשם כך עליכם להצטייד בחברת הפקות מנוסה ומקצועית שתעזור לכם לגבש קונספט מנצח לערב המיוחד שלכם. עדיף לקחת את הזמן עוד קצת ולבחור חברת הפקה שבאמת מבינה עניין ושאפשר לסמוך עליה מאשר להגיע לערב המיוחל ולגלות שהדברים לא מסודרים כמו שצריך. בסופו של דבר, אם תבחרו בחברת הפקה מתאימה תוכלו ליהנות מערב שעוד ידברו עליו הרבה זמן...