פנג שואי

טיול לסין


טיול לסין – אפשר עם קבוצה ואפשר לבד

כמה פעמים שמעתם את המשפט:"מיליארד סינים לא טועים", עכשיו הגיע התור שלכם לבדוק את האמרה הזאת. טיול לסין ייקח אתכם לאחת המדינות הגדולות, המסקרנות והמסתוריות ביותר כיום. מדינת הענק הקומוניסטית שאירחה את האולימפיאדה האחרונה בתצוגת תכלית שלא ראינו כמותה שנים מושכת אליה מיליוני תיירים שרוצים לראות מה נמצא מאחורי מסך הברזל והחומה הסינית.

טיול מאורגן לסין עשוי להיות בחירה מעניינת לתיירים שאינם דוברי סינית. טיול לסין אינו דבר פשוט, הוא מצריך הכנה מראש ובחירה נכונה של חברי הקבוצה, המדריך וכמובן המסלול.


טיול מאורגן לסין – להספיק הרבה במעט זמן

היתרון הגדול ביותר של טיול מאורגן לסין הוא שאפשר להספיק לראות ולחוות הרבה דברים בפרק זמן קצר יחסית של טיול. ללא מדריך צמוד ותוכנית טיול מאורגנת לא קל לטייל בסין. האנשים בקושי מדברים אנגלית, המדינה ענקית ולא פשוט להתמצא שם.

טיול מאורגן לסין מאפשר לכם להתמקד רק בדבר אחד – ההנאה שלכם. אתם לא צריכים להתמודד עם בעיות בירוקרטיה כאלו ואחרות משום שבטיול מאורגן הכל מתוכנן עד לפרט האחרון מה שחוסך לכם זמן יקר על התברברות מיותרת וכאב ראש. טיול לסין מאפשר לכם להגיע לכל האתרים המעניינים ולקבל עליהם הסבר מפורט ומלומד מפיו של המדריך.

אם המדריך שלכם בקיא בתורת הפנג שואי אז הרווחתם פעמים. סין היא מסוג המקומות המושלמים לראות את עקרונות הפנג שואי מיושמים בשטח. יועצי פנג שואי ייעצו בעבר לקיסר סין כיצד לנהל את ממלכתו כהלכה, מתי לחסוך במזון ומתי לצאת למלחמות. במידה ותסיירו בארמונות של הקיסרים, תוכלו להרגיש את האנרגיה המיוחדת, את היופי העילאי ואת האיזון השקט.


טיול לסין – בחירת קבוצה

טיול מאורגן לסין להבדיל מטיול מאורגן לאירופה למשל, נמשך יחסית הרבה זמן. על מנת שתוכלו ליהנות באמת מהשפע התרבותי, הנופים, האוכל והמסורת הסינית עליכם לבחור קבוצה מתאימה. בחירת קבוצה מתאימה לטיול מאורגן לסין אינה דבר קל אבל הכרחית להצלחת הטיול שלכם. מומלץ להגיע לפגישת ההכנה לטיול על מנת לראות האם ישנה כימיה עם חברי הקבוצה הנוספים.

גם אם עכשיו פרט זה של השתלבות חברתית לא נראה לכם כל כך חשוב אתם תגלו עד מהרה שבטיול מאורגן שנמשך 20 יום עד חודש ישנה חשיבות מכרעת לחברי הקבוצה. אתם מסתובבים ביחד, אוכלים ביחד, נוסעים ביחד וכו' ולכן אל תוותרו לעצמכם בסוגיה זו. ניתן לארגן קבוצה מבית, זה אמנם לא פשוט אבל אם יש לכם מספיק חברים שרוצים לנסוע ביחד לטייל בסין תוכלו לנסות להרכיב קבוצה המבוססת על חברים ומכרים משותפים.


טיול מאורגן לסין – חוויה של פעם בחיים

הכפר האולימפי, החומה סינית,האוכל, התרבות, המשטר המקומי, המסורת... הם רק חלק קטן ממה שיש למדינת הענק להציע לתיירים. טיול לסין מפגיש אתכם עם עולם מיוחד, עשיר, עתיק וקסום. יש לכם אפשרות לקחת חלק במסע הזה, אל תחמיצו!