פנג שואי

פנג שואי לעסקיםכשבאים לקבל ייעוץ פנג שואי, מתייחסים בד"כ לחלל ספציפי או למשרד שלנו. אולם הדבר הראשון שיועץ פנג שואי יסתכל עליו הוא המבנה הגדול בתוכו יושב המשרד. באיזה כיוון ממוקם המשרד שלנו בתוך המבנה עצמו? אילו מבנים נמצאים בסמוך למבנה שלנו? מהם הכיוונים הכלליים של הבית? איפה בכלל נמצאת חזית הבית?

במהלך ייעוץ פנג שואי לעסקים, מתייחסים לכמה רמות: המבנה, המשרד עצמו, חדר הישיבות והרהיטים שמקיפים אותנו לאורך כל יום העבודה. המטרה היא להתאים את מבנה החלל לסוג הפעילות שאנו מבצעים ולהתאים את החלל לעובדים שלנו. אנו רוצים להשיג הרמוניה, יעילות ופרודקטיביות.


ייעוץ פנג שואי לעסקים

בסופו של דבר, ישנה חשיבות גדולה ביותר לעשות ייעוץ פרטני הלוקח בחשבון את הכיוון המדויק וכן את זמן השיפוץ או הבניה של המקום. כמו כן מומלץ להעמיק ולברר את תאריכי הלידה של עובדי העסק.

ישנם מקומות במשרד שתומכים יותר בניהול וישנם מקומות אחרים שתומכים יותר ביכולות חישוביות כמו ניהול כספים (בניגוד לניהול חברה). כמו כן ישנם אזורים שיכולים לעורר וויכוחים וכן הלאה.

ברגע שיועץ מניח מפת פנג שואי על גבי התוכנית של המשרד ומוסיף לכך את הנתונים הלידה המדויקים של העובדים - אפשר לתת המלצות מאוד מדויקות לגבי עסקים או משרדים העוסקים במגוון רחב של תחומים. יש אפילו אפשרות להתאים תכונות אישיות לצרכים ולמקומות ששם יתאים להם לעבוד באופן אופטימאלי.

השפעות הכיוונים השונים

ייעוץ פנג שואי לעסקים הוא תחום מדויק ורגיש. עבור מי שמתעניין בתחום, אלו כמה טיפים כלליים של פנג שואי בהקשר למיקום משרדים בתוך מבנה גדול. מדובר בהכללות ולכן תמיד עדיף להיוועץ עם יועץ מקצועי -

דרום - כיוון דרום יאפשר להנות מפרסום. אם ביישנות או סגירות הן התחומים החלשים של העסק וחייבים יותר פרסום – הדרום יחזק ויאפשר לאנשים הסופגים אנרגיה זו יותר פתיחות והחצנה. שיווק טוב מתחיל בפתיחות ובתקשורת משוחררת.

מערב + צפון - המערב והצפון יכולים להתאים למקומות מרגוע: לספא, לטיפולים ולמרכזי נופש. זהו כיוון המאפשר מנוחה, שהיא כמובן חשובה לאיזון שלנו.

צפון מזרח - צפון מזרח יכול להתאים למקומות למדיטציה, לחדרי לימוד, לספריות וכו'.

בכל כיוון שמים יש אנרגיות שהן יותר דומיננטיות. יש לדעת להתאים את מיקום העסק לאופי הפעילות העסקית שלנו. במידה ואין לנו אפשרות לשנות את מיקום העסק, ניתן עדיין לאזן אנרגיות קיצוניות שאינן משרתות אותנו.